+90 (312) 229 5 756

Kartvizit Baskı

Ağu 23, 2017 admin Genel 0 Yorum

Kartvizit Baskı

 

Kartvizit Baskı Hayatımda tam anlamıyla binlerce kartvizit toplamıştım. Onlara baktığımda, kişiyi veya işi pek hatırlamıyorum! Bir kartvizit kim olduğunuzu ve işletmenizin neyi yansıtmadığı?

Uygun bir kartvizit, dağıtılan pazarlama literatürünün ilk parçasıdır. Kartvizit Baskı Adınız, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız kesinlikle olmalıdır. Ancak çoğu kartvizitte daha fazla bilgiye sahip olmalıyım. Çoğu çok zayıf tasarlanmış.

Temel kartvizitte nasıl gelişebiliriz? Bunu düşünüyordum ve kartvizitlerinizin arkasında bazı öneriler geldi:

1) Yerler Bulması Zor – tesisinize yön veren mini bir harita

2) Takeaways – minyatür menüsü – 80/20 kuralını hatırlayın – sadece en çok satanlar!

3) Bir referans nasıl?

4) Perakende Satış Mağazası – kartın tanıtımında indirim yapılması ne durumda?

İşte bir kartvizitin arkasında başka harika bir fikir var:

Baskı:

Tanıştık …

On …

İçin…

Tartıştıklarımız …

Tavsiye …

Cephe ne olacak?

Kartvizit Baskı Ankara

1) Neden resmini eklemiyorsun?

2) tam renkli baskı kullanın

3) Tasarım için bir Profesyonel alın

Tüm kartvizitlerin özellikle de tam renkli olarak üretilebilecek kadar ucuz oldukları için kişinin fotoğrafına sahip olduğuna kesinlikle inanıyorum. Fotoğrafınız kartta yer alıyorsa kimse kim olduğunuzu asla unutmaz!

Kartvizit muhtemelen ilk kez tanıştığınız birine verdiğiniz ilk pazarlama malzemesidir. İyi bir izlenim yaratmalı ve telefonla başka bir toplantının veya konuşmanın habercisi olmalıdır.

Kartvizitler asla sizin için satış yapmayacak, ancak sizin olduğunuz ve işletmenizin yaptıklarıyla ilgili doğru izlenimi aktarmanız gerekiyor. Bunun için tam renkli baskı kullanmanız ve standart siyah-beyazlı kartlardan uzak durmanız gerekir.

Ankara Kartvizit Baskı

İnsanlara laminalı kartlardan uzak durmalarını öneriyorum. Kartvizit Baskı Birçok kimse, kim olduğunuzu hatırlayın ve ne söylendiğini hatırlamak için kartın arkasında kısa bir not yazınız. Lamine kart üzerine yazamazlar!

Sonunda kartvizitinizin dayanıklı olduğundan emin olun. Daha kalın bir kart için biraz daha fazla ödeme yapın. 1000 dolardan 90 dolara ve 150 dolara 150 dolara daha hesaplı bir kartvizite sahip olursanız … ve yılda 200 kartvizit dağıtmanız … daha kaliteli bir kartvizite gitmeniz ve emin olmanız gerekirse Önümüzdeki 12 ayda bir 1000 kazanıyorsun!

Size kaç tane kartvizit aldınız, derhal “Ben o kişiyle iş yapmayacağım” dedi. Kartvizit Baskı Çoğu, büyük olasılıkla siyah beyaz ve ince kartlarla yazdırılır. Bazıları, bu kişilerin ticaretinin ne yaptığını size söylemiyor bile!

Çoğu kişi bir kartvizitin ne kadar değerli olduğunu hafife alır. Katlanılan maliyetleri düşündüğünüz zaman gerçekten daha etkili kullanılmalıdır. Kartvizitinizi ön plana çıkarın, böylece insanların sizi daha yakından tanımak ve iletişim kurmak olasılığı yüksektir.

İlgili Gönderiler

Yo

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir