ajanda-baski

Ajanda Baskı

  • Yazar : Cansoy Matbaa
  • İletişim : info@cansoymatbaa.com

Ajanda Baskı

Ajanda baskı firmalar tarafından sipariş verilen promosyon ürünleri arasında yer alıyor. Genel olarak ajandalara yeni yıl zamanlarında talep daha fazla olmaktadır. Ajanda neredeyse bir yıl kullanılan bir ürün olduğu için firmalar tarafından daha fazla tercih ediliyor. Çünkü daima el altında duran bir eşya reklam için yeterli olmaktadır. Özellikle şu an yılbaşının gelmesi nedeniyle birçok firma kendi logolarının basıldığı ajandalar talep etmektedir. 
Ajanda baskı fiyatları genellikle ajandanın boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Ajandanın standart boyutu 13 x 21 santim olmaktadır. Eğer bu boyutlar dışında ajanda alacaksanız istediğiniz özellikleri firmamıza bildirmeniz gerekiyor. Ajanlara baskı yapılırken sıcak gofre tekniği kullanılmaktadır. Eğer gofre tekniği kullanılır ise baskı daha kalıcı bir hal alır. Ajanda baskı matbaa hizmetimiz uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor. Sipariş vermek için firmamıza ulaşarak bize detayları verdiğiniz takdirde sipariş oluşturulacaktır.


Ajanda Baskı Sipariş Detayları

Öncelikle ajanda fiyatları bazı detaylara göre değişiklik göstermektedir. Bu detaylar şöyle; Öncelikle ajanda baskı 2020 tasarımında kullanacağımız logoları mutlaka iyi bir şekilde hazırlanmış olması gerekiyor. Ardından baskı esnasında tercih edilen gofre baskısı olmaktadır. Gofre baskı bu alanda en iyi gösteren yöntem olmaktadır. Eğer firma olarak tercihiniz tarihsiz ajanda ise bu ajandalarda siyah renk üzerine çalışmaktadır. Ancak 2020 ajanda baskı çeşidi tarihli yapılacak ise renk üzerine çalışmalar gerçekleşebilir.


Ajanda Baskı Fiyatları

Ajanda baskı fiyatları genel olarak ajanda üzerinde yapılan tasarım unsurları ile değişkenlik göstermektedir. Firmamız tarafından talep edilen ve promosyon amacı ile çok fazla kullanılan ajandalar değişik modeller ile karşımıza çıkıyor. 2020 yılı gelmek üzere bu doğrultuda firmamız tarafından sizlere özel rengarenk birçok ajanda çeşidi sunuluyor. Bu ajanda ile tarihli veya tarihsiz modelleri olmak üzere hazırlanmakta olup verdiğiniz siparişler doğrultusunda üzerine isim, logo gibi detaylar eklenmektedir. Firmamız tarafından bizlere iletilen siparişler doğrultusunda işinde uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile sizler için en iyi ajanda baskılarını hazırlıyoruz. Ajanda defter hakkında birçok bilgiye istediğiniz her an firmamız tarafından ulaşım sağlayabilirsiniz.