Sticker Baskısı

Sticker Baskısı

  • Yazar : Cansoy Matbaa
  • İletişim : info@cansoymatbaa.com

Sticker Baskı

Sticker baskı günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte reklam sektöründe büyük bir yenilik olarak yerini almıştır. Görsel açıdan oldukça önemli olan sticker basımı firmalar tarafından oldukça talep ediliyor. Tabii ki bu sticker baskı talebinin en büyük nedeni firmaların kendisini tanıtma çabasıdır. Sticker baskı Ankara hizmeti, genellikle bir daha sektöründe ve bilişim sektöründe oldukça tercih ediliyor. Fakat burada önemli noktalardan birisi ise matbaaların uyguladığı basım teknikleridir. Çünkü bu basım teknikleri başarılı olduğu takdirde baskı kalitesi ve hazırlanan etiket ürünü oldukça hoş bir görünüme sahip olacaktır.


Sticker Çeşitleri

Diğer hizmetlerde olduğu gibi sticker baskısı ceşitleri de oldukça fazla olmaktadır. Çeşitler ise; kuşe sticker, parlak selefonlu etiket, mat selefonlu etiket, oval kesim etiket, şeffaf etiket, opak etiket,özel kesim etiket ve altın yıldızlı etiket olmak üzeredir. Sticker yapma hizmetimiz alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleşiyor. Deneyimli olmamız ise bu durumu daha başarılı bir hale getiriyor. Firmalar tarafından tercih edilen ürün tanıtımı amacıyla kullanılan hizmetlerinden birisidir. Artık klasik reklam konusunda uzaklaşarak yenilik arayan firmaların tercih ettiği sticker baskı yapma pek çok firma için oldukça avantajlı.  Avantajlar dan birisi reklam konusunda oldukça fazla dikkat çekilir olması diğeri ise pek çok yönteme göre sticker baskı fiyatı daha az olmakta. Gerçekten başarılı bir şekilde tasarlanan sticker reklam konusunda oldukça büyük bir özelliğe sahiptir. Genel olarak firmaların logosu ve iletişim bilgilerinin yer aldığı reklam ürünleri olmaktadır. Genelde firmalar bu stickerları müşteri çekeceğine inandığı, kalabalık bölgelere yapıştırır. Sticker baskı yaptırma özel acil durumlarında oldukça kurtarıcı bir rol oynuyor. Genellikle stickerları günümüzde çilingir, teknik servis ve elektrikçiler gibi firmalar tarafından tercih edilmektedir. Çünkü bu stickerlar ne kadar müşteri gözü önünde olursa o kadar müşteri çekmektedir.
Bizde matbaa firması olarak sizlere bu hizmeti en kusursuz şekilde sunmak amacıyla büyük bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Bu hizmet hakkında birçok detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabilir hatta sticker baskı fiyat listesi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sticker, ön kısmı parlak ve tasarımlı, arka tarafı stickerın yapıştırılabilmesi için soyularak çıkarılabilen ve kart kadar sert olmayan bir kağıt çeşididir. Yapıştırılabilir ince kart da denebilir. Tanıtım aracı olarak kullanılabildiği gibi süsleme ve kaplama olarak da kullanılabilirler. Biz, Ankara sticker baskı hizmeti veren matbaalardan birisiyiz.

Sticker Baskı Kullanım Alanları

Kurumsal tanıtım aracı olarak kullanılan stickerlar üzerine genellikle markaya ait logo, markaya ulaşılabilecek telefon numaraları ve adres gibi iletişim bilgileri, markadaki yetkili kişilerin isimleri ve telefon numaraları gibi bilgiler basılmaktadır. Ankara sticker baskı ile basılan firmaya özel stickerlar sayesinde markanın tanınması hızlandırılabilir ve bu tanıtım etkileyici bir şekilde yapılabilir. Sticker baskısı sırasında kullanılan malzeme kaliteliyse bu durum markanın kalitesi konusunda da ipuçları vereceğinden potansiyel müşteriler üzerinde iyi bir izlenim bırakacaktır. Halka açık ve izin verilen yerlerdeki nesnelere yapıştırılan stickerlar, insanların markayı akılda tutmaları ve o sırada olmasa bile bir gün markanın ilgilendiği bir konuda işleri olduğunda o markayı daha güvenilir bulmalarını ve tercih etmelerini sağlayacaktır. Ankara sticker baskı matbaamız, markaların etkileyici ve akılda kalıcı olmalarını sağlayacak stickerlara sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Sadece logo şeklindeki stickerların da baskısı yapılabilmektedir. Tanıtım stickerları şirkete ait araçlarda (araba, bilgisayar vs) ve tanıtım ürünleri üzerinde kullanılabilir. Bu sayede markanın kurumsallığı vurgulanmakta ve iş ciddiyeti belli edilmektedir.

Sticker Baskı Süreci

Ankara sticker baskı hizmeti veren bir matbaa olarak müşterilerle iletişim kurarak istedikleri tasarımda ve sayıda sticker sahibi olmalarını sağlıyoruz.Baskısı istenen tasarlanmış stickerlar online olarak siteye yüklenebilir ya da e-posta yoluyla matbaaya gönderilebilir. Tasarımın yanında, ayrıca belirtmek istenen özellikler metin olarak yer alabilir. İsteğe göre sitede yer alan sticker şablonlarından biri seçilebilir ve Ankara matbaa ile görüşmelere başlanabilir. Ankara sticker baskı matbaamız, firmaların sektörünü ifade eden tasarıma sahip, etkileyici ve yaratıcı stickerlara yardımcı olmaktadır. Tasarımı konusunda kesinliğe varılmış stickerlar bir hafta gibi kısa bir sürede markaya gönderilmektedir. Sticker fiyatları, stickerların kalitesi, boyutu ve sayısına göre farklı olabilmektedir. Matbaamız ödemeyi peşin ödeme almaktadır.