Grafik-Tasarim

Grafik Tasarım

  • Yazar : Cansoy Matbaa
  • İletişim : cansoymatbaa@gmail.com

Afiş, broşür, el ilanı, tanıtım amaçlı dağıtılan ürünler, billboardlar, basılı reklamlar ve daha sayabileceğimiz birçok günlük hayatta karşılaştığımız şeyler aslında birer grafik tasarım ürünüdür. Sokağa çıktığımız andan itibaren bir tabela, durak reklamları açık hava reklamları ile karşılaşmama olasılığımız neredeyse hiç yoktur. Günde binlerce kez grafik tasarım ürünlerini görmekteyiz.

Firmaların hedef kitle karşısına çıkma şekillerinden biri olan tasarım sadece dışarıda değil internet ve teknolojik cihazlar sayesinde evimizin içine kadar girmektedir. Ankara matbaa yatmadan önce uyandıktan hemen sonra ilk işimiz telefonlarımızda internette dolaşmak olmuştur. Buda demektir ki günün her anında hedef kitleler tasarımları görmeye hazır durumdadır.

 Ankara Grafik Tasarım

Ankara tasarım firmaları içerisinde işini titizlikle yapan en iyi firmalardan olduğumuza inanıyoruz. Hem kısa süre de hem sizlerin istekleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ilk amaçlarımız arasındadır. Böylesine önemli bir alanda hizmet vermek ise bizlere ayrı bir özgüven kazandırmakta ve bu özgüveni sizlerle paylaşarak çoğaltmak istemekteyiz. Ankara tasarım hizmeti veren birçok firma içerisinde uygun fiyata kaliteli iş sunduğumuzun garantisini veriyoruz. Zamana ayak uydurmak isteyen değerli firma sahiplerini mutlaka iletişim kurmak için bekliyoruz. Uzman ekibimiz sayesinde bütün ihtiyaçlara ve isteklere kısa zamanda cevap verebilmekteyiz. Sizlerin daha iyi tanıtılması, tasarım unsurlarınızın akılda kalıcılığı ve markanızın bilinirliğinin artması açısından gerekli olan grafik tasarım, karşılıklı isteklerin konuşulması, tasarımda olması istenilen ögelerin belirlenmesi ve tasarım aşamasından sonra tamamlanmaktadır.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Bilgisayar monitörlerinin renk ölçümleme farklılıkları nedeni ile oluşabilecek kalite kayıpları www.ankaramatbaacilik.com ‘un sorumluluğunda değildir. Gönderilecek dosyaların baskıya uygun biçimde CMYK renk formatında hazırlanması ve uygun Grafik Dosya Formatında kayıt edilmiş olması, müşterilerimizin sorumluluğundadır. www.ankaramatbaacilik.com gönderilen dosyaların müşteriye ait olduğunu kabul eder ve sadece müşterinin isteği doğrultusunda baskıda kullanılmasını sağlar.

Ahlak dışı, müstehcen işler basılmaz. Bizim bilip bilemediğimiz yasa dışı, isim, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir. Basılan işlerin içeriğinden dolayı www.ankaramatbaacilik.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.www.ankaramatbaacilik.com uygun görmediği işleri basmama hakkını saklı tutmaktadır.