Balikesir Matbaa

  • Yazar : Cansoy Matbaa
  • İletişim : info@cansoymatbaa.com

Firmamız Balikesir matbaa baskı hizmetleri veren firmalar arasında yer almaktadır. Daima kaliteli baskı , müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak Balikesir matbaa piyasasında önemli yerlere gelmiştir. Ankara matbaa sektöründe eğer kaliteyi, teknolojiyi takip etmez iseniz matbaa baskı alanında çok gerilerde kalır ve müşterilerin isteklerine cevap veremezsiniz.Balikesir matbaa firmamız sektöründe yüksek kaliteli matbaa makineleri son sistem ekipmanları ile Türkiye’nin dört bir tarafına kaliteli matbaa baskı hizmetleri götürmüştür. Piyasada rekabet çok yüksek olması nedeni ile matbaa ekipmanlarınızı sürekli yenilemek durumundasınız

Matbaa denince baskı hizmeti, gazete basımı, kâğıt ve reklamcılık hizmetleri gibi birçok şey aklımıza gelmektedir. Aksine bu dönemde değişik fikirler ve grafik tasarımlar sayesinde bir çok tasarım örnekleri tasarlanmaya başlanmıştır.Bundan 60 veya 70 sene evvel matbaacıların kullanmış oldukları makine ve ekipmanları teknolojinin çok gerisinde bir makine olmasından dolayı matbaa basım işleri çok yavaş ve istenilen tasarımlar üretilememekteydi. O zamanlarda matbaa makineleri tipo matbaa makinesi ve kollu tipo baskı makinesiydi oysaki 2000 li yıllardan sonra matbaacıların kullandığı makine ve ekipmanlara bakıldığında baskı kalıbı almadan bile direk bilgisayardan baskı yapabilen makineler üretilmiştir

Bundan 60 veya 70 sene evvel matbaacıların kullanmış oldukları makine ve ekipmanları teknolojinin çok gerisinde bir makine olmasından dolayı matbaa basım işleri çok yavaş ve istenilen tasarımlar üretilememekteydi. O zamanlarda matbaa makineleri tipo matbaa makinesi ve kollu tipo baskı makinesiydi oysaki 2000 li yıllardan sonra matbaacıların kullandığı makine ve ekipmanlara bakıldığında baskı kalıbı almadan bile direk bilgisayardan baskı yapabilen makineler üretilmiştir, Bu makineleri açacak olur isek Avrupa dan getiriler yüksek teknolojik 4 renkli,5 renkli,6 renkli matbaa makineleri üretilmiştir aynı anda 4 renkli baskı işlerinde ve baskı hızında çok yol kat etmiştir, Matbaa baskıları bu kadar hızlanmasının birçok alanda faydaları görülmüş olup matbaa firmaları arasında çok büyük rekabeti de beraberinde getirmiştir. Bu durum şirketlerin işlerine daha kaliteli ve daha uygun fiyatlar ile matbaa baskı hizmeti almasını da sağlamakla kalmayıp ekonomiye de canlılık getirmiştir.

Matbaa Baskı Balikesir

Matbaa Balikesir Türkiye geneli promosyon ürünleri çıkartmaya başlayan firmamız matbaa ürünleri ve matbaa basım ürünleri ile Avrupa ülkeleriyle yarışır hale gelmiştir. Matbaa Balikesir teknolojisi 21. Yüzyılda da o kadar ilerlemiştir ki dijital basım hizmetleri vermeye başlamıştır. Dijital baskı ise çok kısa zamanda baskı yapabildiğinden günümüzde çok tercih edilmeye başlamıştır.Dijital baskı hem matbaa baskı maliyetlerini çok aşağı çekip ve hızlı matbaa baskı ürünlerini aynı gün hatta aynı saatte ürünleri teslim edebilir hale gelmiştir. Bu durumda baskı hizmetleri matbaa firmaları arasında fiyat rekabetini o kadar artırmıştır ki neredeyse maliyetine kadar ürün fiyatlarını aşağıda çekmiştir.

Balikesir Matbaa Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Ayvalik Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Balikesi̇r Merkez Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Balya Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Bandirma Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Bi̇gadi̇ç Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Burhani̇ye Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Dursunbey Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Edremi̇t Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Erdek Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Gönen Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Havran Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, İvri̇ndi̇ Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Kepsut Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Manyas Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Savaştepe Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Sindirgi Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Susurluk Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Marmara Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Gömeç Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri,

Balikesir Matbaacılık Konusunda Neden Biz?

Balikesir matbaa firmamız 25 yılı aşkın deneyimi ve kaliteli makine parkuru sayesinde Türkiye’nin 81 iline matbaa ürünleri göndermektedir. Balikesir matbaa firmamız ilk 1995 yılında Ankara’nın Çankaya İlçesinde Cansoy matbaa markası altında faaliyete başlamıştır. Firmamız ilk yıllarda tipo baskı yaparak ve mücellit hane işçiliği yaparak birçok ürün basımı gerçekleştirmiştir. 1995 yılından itibaren kalitesini ve işçiliğinde markasını korumuş kalitesinden asla ödün vermemiştir. Balikesir matbaa piyasasında teknoloji çok hızlı ilerlemesinden dolayı firmamız ofset baskı makineleri alımı yapmak için birçok arayışa girmiştir. Daima ileri görüşlü teknolojiyi yakından takip eden firmamız 5 yıl içerisinde ofset baskı makinesi alımı yaparak gücüne güç katmış ve ofset baskı işlerinde Balikesir matbaa sektöründe birçok matbaa firmasını geride bırakmıştır. 2010 yılı itibari ile Türkiye geneli organize matbaa ve promosyon ürünleri alanında kendisini geliştirerek promosyon ürünleri ve basımı işlerinde büyük bir marka olma yolunda ilerleme kaydetmiştir.

Balikesir Baskı Hizmetleri

Baskı hizmetleri tüm baskılı promosyon ve matbaa ürünlerinin baskı işçilik grafik tasarım tek bir noktadan ve daha uygun fiyatlarda kaliteli baskı alabileceğiniz merkez Balikesir matbaadır. Baskı hizmetleri promosyon ürünlerinde lazer kazıma yöntemi ve sıcak baskı soğuk baskı gibi bölümlere ayrılmıştır

Balikesir Matbaa Baskı Hizmetleri Teknikleri

Balikesir Matbaa baskı hizmetleri denince öncelikle ofset baskı ve dijital baskı hizmetleri aklımıza gelmesi gerekmektedir. Ofset baskı metal kalıp ve sulu baskı yöntemi ile yapılan baskı yöntemidir ofset baskı çoklu baskılarda maliyet açısından daha uygun olduğundan dolayı genelde kitap basımı, dergi basımı ve gazete basımı gibi ürünlerde tercih edilir.

Balikesir Dijital Baskı Hizmetleri Teknikleri

Balikesir Dijital baskı hizmetleri ofset baskının tam aksine bilgisayar yönteminden gönderilen sistem ile çalışmaktadır. Dijital baskı hizmetleri yöntemi 3 kısma ayrılmaktadır folyo baskı, branda baskı ve kağıt baskı olarak yapılmaktadır folyo baskı yöntemi genelde cam giydirme veya kaplama gibi alanlarda tercih edilmektedir. Branda baskı kumaşa benzer bir malzemesi olduğu için dış cephe ve balkonlara asılan ve işçilik istemeden kullanılan bir malzemedir. Kağıt baskı biraz matbaa baskı hizmetlerine benzer matbaa baskı ve dijital baskı arasındaki tek fark baskı yöntemleridir dijital baskı ücreti basılacak malzemenin adetine göre çıkarılmaktadır.

Balikesir Promosyon Baskı Hizmetleri ve Baskı Teknikleri

Baskı hizmetleri ve baskı teknikleri plastik ürünlerin üzerine uv baskı olması gerektirir plastik kapaklı ajanda ve defter baskı ürünlerinde aynı yöntem uygulanır plastik kaplı ürünleri plastik malzeme üzerine boya sistemi kullanılmaktadır. Sıcak baskı ise deri kaplı ajanda defter ve kişiye özel kalem setlerinde sıcak baskı sistemi kullanılır. Sıcak baskı önce basılacak olan malzemenin klişesi çıkartılır ve sonradan sıkıştırma yöntemi ile sıcak baskı ve soğuk baskı yapılmaktadır. Kazıma yöntemi dediğimiz yöntem ise lazer baskı olarak kazıma işlemi yapılmaktadır. Balikesir promosyon baskılı ürünler için web sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.