Ankara Dergi Basım

Ankara Dergi Basım

  • Yazar : Cansoy Matbaa
  • İletişim : info@cansoymatbaa.com

Ankara Dergi Basım

Ankara dergi basım işlemlerini kaliteli ve güven içerisinde sizlere sunuyoruz. Dergi basım, özellikle iş kuruluşları tarafından tercih edilen kendini anlatmak amacıyla kullanılan malzemeler olarak tercih edilir.İstenilen büyüklükte ve özelliklerde verdiğiniz siparişler doğrultusunda bu dergi basım işlemleri gerçekleşmekte.Sadece iş kuruluşları tarafından değil okullarda yapılan okul dergilerinde de bu dergi basım işlemi talep edilmektedir. Okul dergisi basım fiyatları konusu da Bu doğrultuda öğrenci ve öğretmenlere uygun bir şekilde verilmektedir.Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorulardan birisi dergi basımı nasıl yapılır? sorusu olmaktadır. Dergi basım esnasında editör arkadaşlarımız uzun bir çalışma sürecinden geçiyor. Editörler tarafından hazırlanan fotoğraf ve içerikler dergi için uygun yerler yerleştirilerek bilgisayar üzerinden taslağı oluşturuluyor. Dergiler genellikle 16 sayfalık formlarda oluşur. Ancak sipariş doğrultusunda bu değişiklik gösterebilmektedir. Böylece bize yönetilen dergi basımı nasıl yapılır? sorusuna en iyi şekilde cevap veriyoruz. Aklında soru bulunan müşterilerimiz 7/24 bizi arayarak bilgi alabilir.

Dergi Basım Fiyatları

Dergi basım fiyatları genel olarak bir adet dergi basım fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır. Ancak fiyatı etkileyen bazı faktörler bulunuyor. Bu faktörler ise şöyle; 
• Dergi boyutları genel olarak A4 formatında basılır. Ancak boyutlar müşteri taleplerine göre değişiklik gösterebilmektedir.
• Sayfa sayısı dergi fiyatlandırılmasında etkili etkenlerden birisidir. Sayfa sayısı arttıkça fiyat da artış gösterir.
• Baskı kâğıdı kalitesi dergi basım fiyatları Ankara arasında oldukça etkili bir unsur olmaktadır. Kağıtlarda bulunan işçilik arttıkça artış beklenir.
Yukarıda bahsedilen faktörler dergi basım konusunda etkisi oldukça fazla olmaktadır. Ancak en önemli faktör dergi baskı boyutları oluyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Dergi basım işlemleri ve birçok matbaa işlemlerinde kusursuz bir hizmet veriyoruz. Zaten günümüz şartları incelendiği takdirde piyasada bulunan fiyatlar ile bizim fiyatlarımızı karşılaştırdığınızda en iyi seçeneğin bizde olduğunu göreceksiniz. Tabii ki sadece bununla birlikte kalmamakla katalog baskı gibi birçok hizmetinizde sizlere özel olarak sunulmaktadır. Sadece bizlerle iletişime geçerek bilgilerinizi vermeniz ve sipariş için istediğinizde detayları bildirmeniz yeterli olacaktır. Böyle de sizler de kaliteli dergi basım hizmeti ile kalitemizi kendi gözlerinizle göreceksiniz.