Yeni̇mahalle Matbaa

  • Yazar : Cansoy Matbaa
  • İletişim : info@cansoymatbaa.com

Ankara matbaa firmaları 1960li yıllarda tam anlamıyla sanayileşmediklerinden dolayı Ankara’nın birçok ilçesinde faaliyet göstermektelerdi. Ankara Yeni̇mahalle ilçesi ve civarında matbaaların yoğun bir şekilde kurulduğu görülmüştür,1960li yıllarda matbaacıların çok yaygın olmamasından dolayı ilçelerde ve değişik semtlerde matbaaların kurulmasına müsaade edilmiştir. Bu konuyu daha da açacak olur isek Ankara’da faaliyet gösteren Yeni̇mahalle matbaa gibi birçok matbaa firmaları açılıp Ankara da matbaa faaliyetlerine geçmiştir.Firmamız Cansoy matbaa da Yeni̇mahalle matbaa ve Yeni̇mahalle baskı hizmetleri sağlamak için kurulmuştur. Faaliyet alanları arasında web tasarım, grafik tasarım, kartvizit tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, logo - amblem tasarımı ve kartvizit baskı, sticker baskı, dergi baskı, bloknot baskı gibi birçok iş bulunmaktadır.

Yeni̇mahalle Matbaacılık

Ankara matbaacılık ve Yeni̇mahalle matbaacılık işlerinde sektörün en eski, en tecrübeli ve en iyi hizmetleri sunan firmaları arasındayız, uzun yıllardır matbaacılık sektörünün içerisinde ankarada baskı hizmetleri denildiğinde akla ilk gelen isim olduk, özellikle web sitemizde promosyon ürünleri için onlie satış fırsatı sağlayarak birçok müşteriye ulaşmayı hedefledik.

Ankara Yeni̇mahalle Matbaa

Ankara matbaa firmamız Ankara’nın çevre ilçelerinde hizmet vermektedir. Matbaa ve promosyon ürünleri için Yeni̇mahalle matbaacılık basım hizmetleri tüm matbaa baskı alanında firmaların taleplerini ve ürün siparişlerini zamanında teslim edebilmek için gece gündüz vardiya sistemi ile çalışmaktadır. Matbaa basım işlemlerini fabrikamızda baskılarınızı kontrol edebilir veya web sitemiz üzerinden baskı aşamalarını takip edebilirsiniz. Yeni̇mahalle matbaa ürünlerinizi karşı ödemeli anlaşmalı olduğunuz kargo firmalarınıza kargo teslimatını yaparak gönderim sağlamaktadır. Firmamız grafik tasarım onayınızı almadan hiçbir ürünü baskıya almamaktadır grafik tasarım onayınız alındıktan sonra basıma alınan ürünleriniz için kontrol sonrası verilen baskı onay mailinizden sonra olası hatalar için firmamız sorumlu değildir. Grafik tasarımı hazır gelen işleriniz için çalışmaların tasarımı ham hali ile göndermeniz önemle rica olunur. Baskı öncesi kontrol edilerek alınan baskılarda hata olabilecek yerlerin kontrol edilerek basıma alındığından düzenlenmesi gerekmektedir saygılarımızla, Cansoy Matbaa