Kirikkale Matbaa

  • Yazar : Cansoy Matbaa
  • İletişim : info@cansoymatbaa.com

Firmamız Kirikkale matbaa baskı hizmetleri veren firmalar arasında yer almaktadır. Daima kaliteli baskı , müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak Kirikkale matbaa piyasasında önemli yerlere gelmiştir. Ankara matbaa sektöründe eğer kaliteyi, teknolojiyi takip etmez iseniz matbaa baskı alanında çok gerilerde kalır ve müşterilerin isteklerine cevap veremezsiniz.Kirikkale matbaa firmamız sektöründe yüksek kaliteli matbaa makineleri son sistem ekipmanları ile Türkiye’nin dört bir tarafına kaliteli matbaa baskı hizmetleri götürmüştür. Piyasada rekabet çok yüksek olması nedeni ile matbaa ekipmanlarınızı sürekli yenilemek durumundasınız

Matbaa denince baskı hizmeti, gazete basımı, kâğıt ve reklamcılık hizmetleri gibi birçok şey aklımıza gelmektedir. Aksine bu dönemde değişik fikirler ve grafik tasarımlar sayesinde bir çok tasarım örnekleri tasarlanmaya başlanmıştır.Bundan 60 veya 70 sene evvel matbaacıların kullanmış oldukları makine ve ekipmanları teknolojinin çok gerisinde bir makine olmasından dolayı matbaa basım işleri çok yavaş ve istenilen tasarımlar üretilememekteydi. O zamanlarda matbaa makineleri tipo matbaa makinesi ve kollu tipo baskı makinesiydi oysaki 2000 li yıllardan sonra matbaacıların kullandığı makine ve ekipmanlara bakıldığında baskı kalıbı almadan bile direk bilgisayardan baskı yapabilen makineler üretilmiştir

Bundan 60 veya 70 sene evvel matbaacıların kullanmış oldukları makine ve ekipmanları teknolojinin çok gerisinde bir makine olmasından dolayı matbaa basım işleri çok yavaş ve istenilen tasarımlar üretilememekteydi. O zamanlarda matbaa makineleri tipo matbaa makinesi ve kollu tipo baskı makinesiydi oysaki 2000 li yıllardan sonra matbaacıların kullandığı makine ve ekipmanlara bakıldığında baskı kalıbı almadan bile direk bilgisayardan baskı yapabilen makineler üretilmiştir, Bu makineleri açacak olur isek Avrupa dan getiriler yüksek teknolojik 4 renkli,5 renkli,6 renkli matbaa makineleri üretilmiştir aynı anda 4 renkli baskı işlerinde ve baskı hızında çok yol kat etmiştir, Matbaa baskıları bu kadar hızlanmasının birçok alanda faydaları görülmüş olup matbaa firmaları arasında çok büyük rekabeti de beraberinde getirmiştir. Bu durum şirketlerin işlerine daha kaliteli ve daha uygun fiyatlar ile matbaa baskı hizmeti almasını da sağlamakla kalmayıp ekonomiye de canlılık getirmiştir.

Matbaa Baskı Kirikkale

Matbaa Kirikkale Türkiye geneli promosyon ürünleri çıkartmaya başlayan firmamız matbaa ürünleri ve matbaa basım ürünleri ile Avrupa ülkeleriyle yarışır hale gelmiştir. Matbaa Kirikkale teknolojisi 21. Yüzyılda da o kadar ilerlemiştir ki dijital basım hizmetleri vermeye başlamıştır. Dijital baskı ise çok kısa zamanda baskı yapabildiğinden günümüzde çok tercih edilmeye başlamıştır.Dijital baskı hem matbaa baskı maliyetlerini çok aşağı çekip ve hızlı matbaa baskı ürünlerini aynı gün hatta aynı saatte ürünleri teslim edebilir hale gelmiştir. Bu durumda baskı hizmetleri matbaa firmaları arasında fiyat rekabetini o kadar artırmıştır ki neredeyse maliyetine kadar ürün fiyatlarını aşağıda çekmiştir.

Kirikkale Matbaa Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Deri̇ce Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Keski̇n Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Kirikkale Merkez Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Salak Yurt Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Bahşi̇li̇ Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Balişeyh Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Çelebi̇ Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Karakeçi̇li̇ Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri, Yahşi̇han Matbaa Hizmetleri, Baskı hizmetleri,

Kirikkale Matbaacılık Konusunda Neden Biz?

Kirikkale matbaa firmamız 25 yılı aşkın deneyimi ve kaliteli makine parkuru sayesinde Türkiye’nin 81 iline matbaa ürünleri göndermektedir. Kirikkale matbaa firmamız ilk 1995 yılında Ankara’nın Çankaya İlçesinde Cansoy matbaa markası altında faaliyete başlamıştır. Firmamız ilk yıllarda tipo baskı yaparak ve mücellit hane işçiliği yaparak birçok ürün basımı gerçekleştirmiştir. 1995 yılından itibaren kalitesini ve işçiliğinde markasını korumuş kalitesinden asla ödün vermemiştir. Kirikkale matbaa piyasasında teknoloji çok hızlı ilerlemesinden dolayı firmamız ofset baskı makineleri alımı yapmak için birçok arayışa girmiştir. Daima ileri görüşlü teknolojiyi yakından takip eden firmamız 5 yıl içerisinde ofset baskı makinesi alımı yaparak gücüne güç katmış ve ofset baskı işlerinde Kirikkale matbaa sektöründe birçok matbaa firmasını geride bırakmıştır. 2010 yılı itibari ile Türkiye geneli organize matbaa ve promosyon ürünleri alanında kendisini geliştirerek promosyon ürünleri ve basımı işlerinde büyük bir marka olma yolunda ilerleme kaydetmiştir.

Kirikkale Baskı Hizmetleri

Baskı hizmetleri tüm baskılı promosyon ve matbaa ürünlerinin baskı işçilik grafik tasarım tek bir noktadan ve daha uygun fiyatlarda kaliteli baskı alabileceğiniz merkez Kirikkale matbaadır. Baskı hizmetleri promosyon ürünlerinde lazer kazıma yöntemi ve sıcak baskı soğuk baskı gibi bölümlere ayrılmıştır

Kirikkale Matbaa Baskı Hizmetleri Teknikleri

Kirikkale Matbaa baskı hizmetleri denince öncelikle ofset baskı ve dijital baskı hizmetleri aklımıza gelmesi gerekmektedir. Ofset baskı metal kalıp ve sulu baskı yöntemi ile yapılan baskı yöntemidir ofset baskı çoklu baskılarda maliyet açısından daha uygun olduğundan dolayı genelde kitap basımı, dergi basımı ve gazete basımı gibi ürünlerde tercih edilir.

Kirikkale Dijital Baskı Hizmetleri Teknikleri

Kirikkale Dijital baskı hizmetleri ofset baskının tam aksine bilgisayar yönteminden gönderilen sistem ile çalışmaktadır. Dijital baskı hizmetleri yöntemi 3 kısma ayrılmaktadır folyo baskı, branda baskı ve kağıt baskı olarak yapılmaktadır folyo baskı yöntemi genelde cam giydirme veya kaplama gibi alanlarda tercih edilmektedir. Branda baskı kumaşa benzer bir malzemesi olduğu için dış cephe ve balkonlara asılan ve işçilik istemeden kullanılan bir malzemedir. Kağıt baskı biraz matbaa baskı hizmetlerine benzer matbaa baskı ve dijital baskı arasındaki tek fark baskı yöntemleridir dijital baskı ücreti basılacak malzemenin adetine göre çıkarılmaktadır.

Kirikkale Promosyon Baskı Hizmetleri ve Baskı Teknikleri

Baskı hizmetleri ve baskı teknikleri plastik ürünlerin üzerine uv baskı olması gerektirir plastik kapaklı ajanda ve defter baskı ürünlerinde aynı yöntem uygulanır plastik kaplı ürünleri plastik malzeme üzerine boya sistemi kullanılmaktadır. Sıcak baskı ise deri kaplı ajanda defter ve kişiye özel kalem setlerinde sıcak baskı sistemi kullanılır. Sıcak baskı önce basılacak olan malzemenin klişesi çıkartılır ve sonradan sıkıştırma yöntemi ile sıcak baskı ve soğuk baskı yapılmaktadır. Kazıma yöntemi dediğimiz yöntem ise lazer baskı olarak kazıma işlemi yapılmaktadır. Kirikkale promosyon baskılı ürünler için web sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.