Sticker Baskı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sticker Baskısı

Sticker, ön kısmı parlak ve tasarımlı, arka tarafı stickerın yapıştırılabilmesi için soyularak çıkarılabilen ve kart kadar sert olmayan bir kağıt çeşididir.
Yapıştırılabilir ince kart da denebilir. Tanıtım aracı olarak kullanılabildiği gibi süsleme ve kaplama olarak da kullanılabilirler. Biz, Ankara sticker baskı hizmeti veren matbaalardan birisiyiz.

Sticker Baskı KULLANIM ALANLARI

Kurumsal tanıtım aracı olarak kullanılan stickerlar üzerine genellikle markaya ait logo, markaya ulaşılabilecek telefon numaraları ve adres gibi iletişim bilgileri, markadaki yetkili kişilerin isimleri ve telefon numaraları gibi bilgiler basılmaktadır.

           Ankara sticker baskı ile basılan firmaya özel stickerlar sayesinde markanın tanınması hızlandırılabilir ve bu tanıtım etkileyici bir şekilde yapılabilir. Sticker baskısı sırasında kullanılan malzeme kaliteliyse bu durum markanın kalitesi konusunda da ipuçları vereceğinden potansiyel müşteriler üzerinde iyi bir izlenim bırakacaktır.

Halka açık ve izin verilen yerlerdeki nesnelere yapıştırılan stickerlar, insanların markayı akılda tutmaları ve o sırada olmasa bile bir gün markanın ilgilendiği bir konuda işleri olduğunda o markayı daha güvenilir bulmalarını ve tercih etmelerini sağlayacaktır. Ankara sticker baskı matbaamız, markaların etkileyici ve akılda kalıcı olmalarını sağlayacak stickerlara sahip olmasına yardımcı olmaktadır.

Sadece logo şeklindeki stickerların da baskısı yapılabilmektedir. Tanıtım stickerları şirkete ait araçlarda (araba, bilgisayar vs) ve tanıtım ürünleri üzerinde kullanılabilir. Bu sayede markanın kurumsallığı vurgulanmakta ve iş ciddiyeti belli edilmektedir.

Sticker Baskı Süreci

           Ankara sticker baskı hizmeti veren bir matbaa olarak müşterilerle iletişim kurarak istedikleri tasarımda ve sayıda sticker sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Baskısı istenen tasarlanmış stickerlar online olarak siteye yüklenebilir ya da e-posta yoluyla matbaaya gönderilebilir. Tasarımın yanında, ayrıca belirtmek istenen özellikler metin olarak yer alabilir. İsteğe göre sitede yer alan sticker şablonlarından biri seçilebilir ve Ankara matbaa ile görüşmelere başlanabilir

           Ankara sticker baskı matbaamız, firmaların sektörünü ifade eden tasarıma sahip, etkileyici ve yaratıcı stickerlara yardımcı olmaktadır. Tasarımı konusunda kesinliğe varılmış stickerlar bir hafta gibi kısa bir sürede markaya gönderilmektedir. Sticker fiyatları, stickerların kalitesi, boyutu ve sayısına göre farklı olabilmektedir. Matbaamız ödemeyi peşin ödeme almaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

4 yorum

 1. Asya Bol

  10-20 adet farklı sticker çıkartmak mümkün mü?

  1. admin Makale yazarı

   Elbette, mümkün. 0312 229 57 56 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 2. gurol

  posta buyuklugu boyunda ve tasarimli sekilde sayisi fiyatina gore artirilabilir . ne kadar maliyeti olur ankara golbasi icin

  1. admin Makale yazarı

   Telefon vb. iletişim bilgilerinizi verirseniz Sticker baskı için yardımcı olalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir