Müşteri Hizmetleri

0312 911 4 901

Promosyon

Günümüzde birçok ürün, avantajları ve genel performans açısından çok sıradan, ortalama ve ortalama ortalamalardır. Fakat o zaman geri kalanı aşmaya devam eden ve diğer rakiplerin hepsinden daha iyi performans sergileyenler var. Bu ürünler pop kültürümüzün dediği şey: süper yıldızlar. Aynı şey promosyon ürünleri ile bir dereceye kadar doğrudur. Evet, bu da gelebilir. Aslında, süper star özelliklere sahip bazı promosyon ürünleri sadece gerisini uçuracak niteliktedir. Bu süper promosyon ürünleri aynı kategoride ancak “çarpan efekti” olarak adlandırdığım ana niteliklerdir.

Peki, çarpan etkisi ne cehennem soruyorsun? Bunu gerçekleştirebildiğini ve onlara verildiğini düşünün. Tanıtımınız ne olursa olsun. Neden? Çünkü bunlar dışarıdaki en güçlü teşvikçiler. Bu ürünler yalnızca promosyon paketinde değil, farkında olmadan listeye alınmamıştır. Sadece markanızı tanıttığınızı düşünün.

Şimdi ortalama bir promosyon ürünü bunun gerçekleşmesini umuyor olamaz. Çoğu promosyon ürünü, ya gıda ürünleri gibi tüketilir ya da sadece alıcının teşvik edilmesi için tasarlanmıştır ve bunun ötesinde herhangi bir etkiye sahip değildir. Bu, bu ürünlerin önemli bir amacı olmadığı ve işletmenizin tanıtımında değerli bir araç olabileceğini söylemek değildir. Ancak, tek boyutlu bir pazarlama aracına karar vermeden önce, tanıtımınız için mükemmel bir promosyon ürünü oluşturmanın ne anlama geldiğini araştırmanız gerekir. Çünkü pazarlama karnesinin en iyi patladığı eşit değildir.

Marc genellemeleriyle yeterince iyi, süper promosyon ürünleri dediğiniz bu pazarlama harikaları nedir? şirket promosyon ting Onların marka çarpan etkisi ve nasıl bir terfi kompresörle bir anlayış olmadığı için Aslında bunların çoğu promosyonlara promo ting tutmak sana ama Onların kalan güçlerin tanıdık sık sık değerinin altında ve küçümsenen olacaktır. Örneğin, büyük bir üniversitenin spor etkinliğinde yeni bir müşteri ile çalışıyordum. Bununla birlikte, üniversite tarafından ayarlanmış olmalıydı. Okul tarafından belirlenen bu kısıtlamalardan ikisi, okuldan çıkmayan kısıtlamalardı.

# 1 köpük eli insanların çoğunun üniversite futbol oyunlarında gördüğünden eminim. İhtiyacın miktarlarla materyal üniversitenin renklerinde yapıldı. Peki süper promosyon ürünü ne yarattı? Neden? Birbirlerini üst üste görmek için 50.000 hayran, birbirini görmek için 50.000 fan. Müşterisi sadece kardeşi ile ortak girişimde bulunmakla kalmadı, eşi ortak girişimde bulundu. taraftarların birçoğu üzerinde fazla biz 1. olan tutulur ve eldivenleri sadece daha insanlara müşterilerim markayı göstermek ve böylece yendi uzayıp gidiyor diğer oyunlara onları getirdi. Şimdi bir süper promosyon ürününe bir örnek.

Ancak çarpan etkisi olan bu süper promosyon ürünlerine pek çok örnek var. Bu pazarlama konseptinin farkında olmak anahtar taşır. Örneğin, şirket logonuzla çantalarınızı boşalttığınızda neden bir ticaret fuarına katılıyorsunuz? Makalemde promosyon ürünleri hakkında yazmıştım, birçoğu süper promosyon ürünleri. Bu şirkete belki de önemli bir tedarikçi logonuzla promosyon ürünü armağanı görmek istiyor.

Bu, şirketinizin logosunu fark etmenize ve markanızı izleyicinin kafasına takmanıza neden olabilir. Onlar recip askere Çünkü tişört ve şapka gibi promosyon giyim ürünleri daha açık ve popüler süper promosyon ürünleri bazılarıdır

  • Göster 1–15 - 3028

  • filtre

    Filter

    Price