+90 (312) 229 5 756

Ankara Fatura Baskı

Ağu 12, 2017 admin Genel 0 Yorum

Ankara Fatura Baskı

 

Ankara Fatura Baskı İş dünyasının olmazsa olmazları faturalarınız, tanıtım için kullanılan ürünler, reklam hizmetlerinizin için doğru adrestesiniz. Fatura baskı sadece maliye ile anlaşmalı matbaalar aracığıyla yapılabilmektedir. Sizler için önemli olan fatura baskı işleminiz maliye onaylı olarak itina ile yapılmaktadır. Fatura basımı konusunda bilmeniz gereken püf noktaları vardır. Bu püf noktalarından ve size sağlayacağımız hizmetimiz hakkında size birazcık bilgi verelim.

 

Fatura Nerede Basılmalı ve Basım Aşamasındaki Süreçler

 

Öncelikle Ankara fatura baskı yaptırmak istiyorsanız ilk işiniz maliye bakanlığı tarafından onaylı matbaa olması gerekir. Sonra faturanız görsel olarak boyutunu seçmeniz gerekir. Seçiminizi yaparken a4 boyutuna uygun olarak fatura baskı yaptırmanız faturanızın basımı konusunda size kolaylık sağlayacaktır. Fatura baskısını 3 nüsha olarak istemeyi de unutmayınız. İlk nüsha müşterinize, ikinci nüsha muhasebeye ve son üçüncü nüshası da arşivinize kaldırılmak üzere kullanılacaktır. Ankara Matbaa Fatura basımında istediğiniz bir renk varsa mutlaka iletmeyi unutmayınız.

 

Fatura Baskısı Yaptırırken Matbaaya Verilmesi Gereken ve Fatura Üzerinde Olması Gereken Bilgiler

 

          Ankara Fatura baskı yapılmadan önce sizden genel bilgiler alınır. Bunlar adresiniz, resmi vergi daireniz, vergi numaranız, banka hesap bilgileriniz olması gerekir. Özellikle banka hesap numaralarınız faturanızın üzerinde olması ticari olarak size avantaj sağlayarak sizin müşterilerinizden tahsilat yapma hızınızı arttıracaktır. Birçok işletmecinin de ödeme, tahsilat konusundaki hassasiyetini düşünürsek mutlaka Ankara fatura baskı yapılmadan matbaaya bilgilerin verilmesidir.

 

Tanıtım Ürün Çeşitleri ve Ürünlerinin Hazırlanması

 

Siz değerli müşterilerimize yönelik özel olarak hazırladığımız ürünlerimize göz atmanızda fayda olacaktır. İş yerleri için tanıtım çok önemlidir. Tanıtımını iyi yapamayan, kendisinin içinde bulunduğu sektöründe arananlardan olmaktan olamazlar. Ama tanıtımını bizim güvenli ellerimize bırakırsanız tanıtım konusunda aklınızda soru işaretlerine yer kalmaz.

 

Tanıtımda kullanılan ürünler genel olarak sürekli göz önünde bulunan eşyaları tercih etmeniz gerekir. Tanıtımın amacı firmalarınızı sürekli göz önünde tutulmasıdır. Bunlar ise şu şekildedir;

 

1-Ajanda: İş hayatında en fazla kullanılan eşyalardan biridir. Özel günlerde tanıtımız için indirimli paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

2-Dolma Kalemler: Şık olarak tasarlanmış bir dolma kalem vermiş olduğunuz firmalarda kullanıldığında tanıtımız firmalar arasında promosyon aracılığıyla yapılır.

 

3-Saat, Çerçeve, Takvim: Bu ürünlerde kullanım açısından günlük hayatta sürekli karşı kalınan eşyalar olması nedeniyle tanıtımınız için biçilmiş ürünlerin başında yerlerini alırlar.

 

4-Anahtarlık, Kupa, Çanta: Bunlarda yine kullanım olarak yine sürekli el altında bulunan ürünler arasındadır.

 

5-Katalog: Bir şirket için tüm ürünlerinin ve vermiş oldukları hizmetlerin detaylı olarak karşı tarafa ulaştırılmasında büyük önem taşır. Katalog seçiminin iyi yapılması ve inceleyen kişileri etkilemesi gerekir. Şirketinizin tanıtıma büyük katkı sağlayacaktır.

 

6-Kartvizitler: Kartvizitlerin tasarımı da şirketiniz hakkında bir izlenim bırakmaktadır. Şık tasarlanmış bir kartvizit ile karşılaşan müşteri elbette firmanız dan etkilenip araştırma yapacaktır.

 

Tanıtım bir iş yeri için olmazsa olmaz bir durumdur. Çünkü serbest rekabet piyasasında pek çok şirket bulunmaktadır. Şirketler kendi devamlılığını korumak için müşteri bulmak ama en önemlisi kalıcı müşteri edinmesi gereklidir. Kendi tanıtımını iyi yapamayan şirketler için müşteri devamlılığı sıkıntı olmaya başlar.

 

Şirketinizin Ankara fatura baskı matbaa işlerinde, tanıtım ve reklam işlerinde siz değerli müşterilerimize yönelik olarak özel hazırlamış olduğumuz kampanya paketleri, reklam iş birlikleri için sizlere deneyimli kadromuzla hizmet vermekten onur duyarız. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız ankaramatbaacilik.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Gönderiler

Yo

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir