Promosyon Geri Dönüşüm Ürünleri, Geri Dönüşüm Ürünleri Promosyon

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Promosyon Geri Dönüşüm Ürünleri

 

Promosyon Geri Dönüşüm Ürünleri Biri promosyon mu dedi sloganı ile tüm promosyon sipariş ve ihtiyaçlarını tek tıkla hallediyoruz. Bunun en güzel halini geri dönüşüm ürünleriyle sunuyoruz. Doğa dostu ve çevreci vizyonumuz ile promosyon geri dönüşüm ürünleri kategorisi sunuyoruz. Dünya geleceği için en değerli ürünleri sizlere sunuyor, ekonomik fiyat avantajları ile promosyon sunumlarınıza özel tasarımlarımızı üretiyoruz. Geri Dönüşümlü Ürünler Nelerdir?

Geri Dönüşüm Ürünleri Promosyon

promosyon geri donusum urunleri

Çok fonksiyonlu notluk kategorinin en beğenilen ürünlerinden biridir. Renkli yapışkanlı notluk, 70 gr 200 yapraktan oluşmaktadır. Serigraf şekilde baskı yapılmıştır. Promosyon Geri Dönüşüm Ürünleri İçerisinde mini tel zımba, tükenmez kalem ve minik yapışkanlı not kağıtları bulunmaktadır. Kapaklı ve bölmeli olarak sunulan çok fonksiyonlu notluk, yalın tasarımı ve saman kağıdı rengi görünümüyle çalışma masalarının en fonksiyonlu öğesi olacak niteliktedir.

Geri Dönüşüm Ürünleri Promosyon Ankara

Cetvelli notluk: 16x 5 cm ebatlarında olan notluk, 12 cm cetvel ve 5 renk mini renkli post-it içermektedir. Kare not kağıtları yapışkanlı ve 25′ li olarak üretilmiştir. 70 gr ve serigrafi şeklinde baskı edilen geri dönüşüm ürünü, uygun fiyatı ile promosyon seçeneklerinin favorisidir.

Ankara Geri Dönüşüm Ürünleri Promosyon

Çok fonksiyonlu notluk: 2018 promosyon ürünlerinden olan geri dönüşüm ürünü, kapaklı ve iç kapaklı olarak tasarlanmıştır. Üst kapakta bir iç cep ve içerisinde 14 cm ölçüsünde cetvel bulunmaktadır. Geri dönüşümden elde edilen bir tükenmez kalem ve iki kapaklı iç blog bulunmaktadır. Çift kapak içinde 80 gr yapışkanlı not kağıdı bulunmaktadır. 250′ li üretilen not kağıtları serigrafi şeklinde basılmıştır. Açık sarı saman kağıdı renginde ve desensizdir. İsterseniz firma ve markanızın logosunu baskı ederek, promosyon hediyelerinizi hazırlayabilirsiniz.

Geri dönüşüm kalemler: En güzel hediye olan kalemler, en güzel haliyle geri dönüşümle üretilmiştir. Promosyon Geri Dönüşüm Ürünleri  Farklı tasarımlarla, ergonomik hale getirilen tükenmez kalemler, 32 farklı şekilde tasarlanmıştır. Renk ve aksesuar temalı geri dönüşüm kalemleriyle, promosyon taleplerinizi karşılayabilirsiniz.

Spiralli Defter: Onlarca farklı modelde tasarlanan geri dönüşümlü spiralli defterler tarihli, tarihsiz, lastikli, post-itli, yapışkan notluklu ve kalem eklentili gibi farklı seçeneklerle sunulmaktadır.

Yapışkanlı notluk: 6 faklı şekilde tasarlanan yapışkanlı notluklar, ofislerdeki en büyük yardımcınız olacak niteliktedir. Açık ve kapalı şekilde tasarlanan notluklar, farklı fonksiyon ve ölçülerde üretilmiştir. Renkli minik yapışkan kağıtlı ve kare renksiz yapışkan kağıtlı olarak üretilmiştir. Kalem hediyeli olan yapışkanlık notluklar bulunmaktadır. Geri dönüşümlü promosyon ürünlerinden dilediğinizi ekonomik fiyat avantajlarıyla seçin, online sipariş edin ve en hızlı sürede teslim alın.

 

Geri Dönüşümlü Promosyonları Avantajı Nedir?

Doğa dostu ve yenilenebilir promosyon olarak nitelendirilen ürünler, müşteri için ekonomik fiyatlarıyla cazip hale gelmektedir. Promosyon Geri Dönüşüm Ürünleri  Yeniden değerlendirilen ürünler sayesinde orman ve ağaçlar korunmakta, doğaya zararlı hiç bir madde kullanılmamaktadır. Sade ve şık dizaynları ile promosyon ürünlerinin şık gruplarındandır. Kullan- at özellikte olup, şirket, firma ve şahıs firmaları için ideal promosyon ürünlerindendir. Düz renk tasarımı sayesinde istenilen renk, desen ve logo baskısı yapılabilir özelliktedir.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.